Gruodžio 8 d. vakarą Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštėje buvo įžiebta Kalėdų eglė, kuri priminė, kad artėja didžiosios šventės, kurių taip laukia miesto gyventojai. Kartu su Kalėdų Seneliu didžiąją eglę įžiebė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

„Šie metai mums, kėdainiečiams, išskirtiniai, ypač jubiliejiniai. Kėdainiai šventė 645-erių metų, Šėtos miestelis – 655-erių, o Dotnuva – 645-erių metų jubiliejų. Taip pat Šviesioji gimnazija pažymėjo 370-erių metų gimtadienį. Galima iš tikrųjų pasidžiaugti vienu seniausiu Kėdainių krašto muziejumi. Tokios sukaktys itin reikšmingos gyventojams, kurie – mums svarbiausi. Žmonės yra mūsų turtas, pasididžiavimas ir, žinoma, džiaugsmas. Todėl visiems norėčiau palinkėti, kad 2018-ieji metai būtų sėkmingi, kad širdys būtų pripildytos meilės artimiesiems ir aplinkiniams, Kėdainiams ir visai Lietuvai“, – linkėjo rajono vadovas S. Grinkevičius.

Meras su pavaduotoja Olga Urboniene ir savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu aplankė Kėdainių krašto amatininkų, tautodailininkų, rajono bendruomenių kulinarinio paveldo mugę ir bendravo su prekybininkais, Kėdainių miesto mokyklų  mokiniais, kurie prekiavo kepiniais „Nykštukų Pykštukų kepyklėlėje“.

Taip pat rajono vadovas S. Grinkevičius dalyvavo akcijoje „Maltiečių sriuba“, kurią organizavo Maltos ordino pagalbos tarnybos Kėdainių skyrius. Merui buvo įteikta padėka už geranorišką prisidėjimą prie ordino, kilnią pagalbą ir teikiamą viltį žmonėms.

Šventę papildė Vilniaus kojūkininkų ir grupės „Pikaso“ koncertas. O įsimintiną vakarą pabrėžė įvairiausiomis spalvomis suspindę senamiesčio pastatai.

Rajono meras ypač pasidžiaugė gausiu būriu žmonių, susirinkusių į Kalėdų eglės įžiebimo šventę, kuri nepaliko abejingų ir priminė, kad artėja šventės, skatinančios susiburti drauge.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *