Gruodžio 8 d. rajono meras Saulius Grinkevičius kartu su pavaduotoja Olga Urboniene, savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėju Juliumi Lukoševičiumi dalyvavo Šviesiosios gimnazijos šventėje, kurios metu pasveikino du gražius jubiliejus švenčiančią mokyklos bendruomenę.

Kunigaikščio Jonušo Radvilos įkurta Gymnasium Illustre šiemet mini 370-ties metų jubiliejų, taip pat 15-kos metų Kėdainių šviesiosios gimnazijos atkūrimą.

„Šviesioji gimnazija – mūsų kėdainiečių pasididžiavimas. Tai viena seniausių gimnazijų. Apskritai Lietuvoje esti trys ilgą laiką skaičiuojančios mokymo įstaigos – Vilniaus Jėzuitų, Kražių ir mūsų Šviesioji gimnazija. Ji vienintelė tokia Kėdainiuose, kuri tęsia savo veiklą istoriniame pastate. Taip pat džiaugiuosi puikiu gimnazijos kolektyvu, išugdžiusiu daug gabių mokinių. Kasmet gimnazija patenka į geriausių mokymo įstaigų penkiasdešimtuką. Svarbiausia, kad jūsų mokyklą vienija profesionalūs mokytojai ir mokiniai, siekiantys bendro tikslo“, – kalbėjo meras S. Grinkevičius.

Renginio, kuris buvo itin teatralizuotas ir atkuriantis svarbius istorinius epizodus, metu buvo įteiktos mero padėkos:

  • Kėdainių šviesiosios gimnazijos direktorei Violetai Liutkienei už kompetentingą ir kūrybingą ilgametį vadovavimą gimnazijai, bendruomenės telkimą ir besikeičiančios ugdymo aplinkos kūrimą, savitos gimnazijos kultūros puoselėjimą, novatoriškos projektinės veiklos plėtrą.
  • Direktoriaus  pavaduotojai ugdymui Astai Krasauskienei už iniciatyvų ir efektyvų darbą organizuojant STEAM mokymą gimnazijoje.
  • Direktoriaus pavaduotojai Vilmai Sakalauskienei – už ilgalaikį gimnazistų savivaldos veiklos organizavimą.
  • Matematikos mokytojai metodininkei Inai Zdanavičienei už ypač aukštus ugdytinių pasiekimus.
  • Chemijos mokytojai ekspertei, 2017 metų inovatyviausiai mokytojai Daivai Ivaškevičienei už inovatyvių ugdymo metodų taikymą ir patyriminį ugdymą.
  • Anglų kalbos mokytojai ekspertei Gitanai Kaupienei už tarptautinių projektų rengimą ir įgyvendinimą, neformaliojo švietimo skyriaus veiklos organizavimą.
  • Fizikos mokytojui ekspertui Renoldui Klimavičiui už inovacijų paiešką ir nuoširdų darbą su ugdytiniais.
  • Valytojai Irenai Ribikauskienei už ilgalaikį ir nuoširdų darbą.

Gimnazijos bendruomenė ypač apsidžiaugė mero S. Grinkevičiaus padovanotomis daugiau kaip dviem dešimtimis knygų, kurios papildė mokyklos bibliotekos fondus.

Šviesiosios gimnazijos bibliotekininkės Judita Kišonaitė ir Rima Burbaitė padėkojo asmeniškai merui ir rajono savivaldybės administracijai už dosnias ir prasmingas dovanas.

Rajono vadovas palinkėjo, kad gimnazijos bendruomenė nenustotų siekti aukštų rezultatų bei ugdytų jaunąją Lietuvos kartą.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *