Šiemet Nacionalinio diktanto konkurso pirmasis turas vyks  kovo 2 d. (penktadienį) 11 val.  Visi,  kam brangi lietuvių kalba, kviečiami rašyti! Suaugę kėdainiečiai rašyti diktanto  turėtų ateiti į savivaldybės tarybos posėdžių salę  (J. Basanavičiaus g. 36, II a.), o mokiniai rašys savo mokyklose. Norinčius rašyti savivaldybėje prašome registruotis e. p. ruta.svediene@kedainiai.lt arba tel. 69559.

Suaugusieji, norintieji rašyti artimiausioje mokykloje, turėtų  apie tai iš anksto informuoti mokyklos administraciją.

Labai kviečiami ateiti rašyti diktanto savivaldybei priklausiančių, taip pat kitų rajone esančių įmonių bei įstaigų darbuotojai.  Galima  diktantą  rašyti ir savo įstaigoje, o paskui  sudėti visų rašiusiųjų lapus į vieną voką ir išsiųsti organizatoriams adresu:  J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilniaus m.  Diktantą tokiu atveju reikėtų rašyti ant baltų lapų. Bet geriausia būtų suaugusiesiems rašyti diktantą savivaldybėje: čia gausite specialius lapus, o, be to, pajusite bendrystę su kitais rašančiaisiais.

Parašius diktantą savo darbą reiktų nusifotografuoti – taip visi turėsite galimybę iškart sužinoti savo rezultatą, kai tik bus  paskelbtas originalus tekstas.
Konkurso rengėjas  − VšĮ Pilietinės minties institutas. Nacionalinis diktantas bus  transliuojamas per LRT radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa).

Antrasis (finalinis) turas vyks Vilniuje balandžio antrą šeštadienį.
Daugiau informacijos http://www.diktantas.lt.

Rūta Švedienė, Kėdainių rajono savivaldybės vyr. specialistė (kalbos tvarkytoja)

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *